Сучасний світильник з регулюючими ріжками з плафоном з подвійного скла

-15%
- В наличии
- Код: HO3/20 AB
6 075 ₴
5 163,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний світильник з рухливими, регулюючими ріжками з плафоном з подвійного скла: прозорого та білого матового всередині Модель доступна в двох кольорах корпусу: чорний та латунь на 20 ламп Ріжок на 2 плафони має регулюючий механізм, цоколь G9 (для світлодіодної, енергозберігаючої лампочки) В комплекті лампочки 3 Вт Рекомендуємо на площу 20-30 м кВ
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 7 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Количество ламп | 20 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір упаковки | 90х31х26 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 5 163,75 ₴






