Люстра в видовженому білому корпусі з прозорими плафонами

-20%
- В наличии
- Код: CA15-10
6 505 ₴
5 204 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нестандартна стельова модель в видовженому корпусі білого кольору з прозорими плафонами bubble декількох діаметрів Комплектація без ламп
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.7 |
| Высота | 120 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 35 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір упаковки | 95х41х21 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 5 204 ₴









