Люстра з скляними та металевими плафонами з дугоподібними ріжками

-20%
- В наличии
- Код: CA16-4
3 785 ₴
3 028 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Унікальна дивовижна модель з скляними та металевими плафонами у видовженому корпусі з дугоподібними ріжками Рекомендуємо на площу до 14-16 м кВ (без додаткових джерел світла)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет плафона | Золотий |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Минимальная высота | 75 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір упаковки | 51х41х31 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 3 028 ₴








