Лінійний настінний світильник зі спотом та матовим плафоном

- В наличии
- Код: G5703/800 AB
3 865 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжений лінійний настінний світильник із регулюючим спотом та білим матовим плафоном у кольорі корпусу - латунь
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Розмір монтажної планки | 80 см |
| Розмір плафона | 14х6 см |
| Серия | G 5703-800 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 3 865 ₴






