Лінійний настінний світильник у чорному каркасі

- В наличии
- Код: WJ018
1 715 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED елемент розташований на боковій частині основи, а світловий потік направлений вбік. Модель доступна у двох розмірах: 60 та 100 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір упаковки | 106х21х15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Планка |
- Цена: 1 715 ₴










