LED люстра у чорному каркасі

-25%
- В наличии
- Код: SGA18-600 BK
7 805 ₴
5 853,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна світлодіодна люстра на 3 світлових режими Модель доступна у двох діаметрах: 60 ат 80 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Основные атрибуты | |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Высота | 8 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 13 см |
| Мощность, Вт | 77 w |
| Розмір монтажної планки | 17х17 |
| Розмір упаковки | 85х85х15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Цена: 5 853,75 ₴








