Світильник в стилі лофт з корпусом решіткою

- В наличии
- Код: 12391/1
805 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова модель світильника в стилі Лофт в двох кольорах плафону
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 16 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 26 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Цена: 805 ₴





