Сучасна люстра з комбінованим кольором корпусу: глянцевий чорний та золото

- В наличии
- Код: MD2011-7
7 655 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель з плафонами у вигляді спотів з комбінованим кольором корпусу: глянцевий чорний та золото Модель доступна в двох розмірах: на 7 та 13 плафонів
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 7.8 |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 7 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір плафона | 26х5 см |
| Розмір упаковки | 67х59х47 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 7 655 ₴








