Люстра в геометричній формі з вбудованими світлодіодами

-20%
- В наличии
- Код: YG803/4
3 045 ₴
2 436 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія led світильників, що складається з основної люстри в геометричній формі на 2 плафони кільця, та двох напівкілець чорного кольору з прозорим орг склом, підвісного світильника та бра Бра мають дзеркально відображену форму корпуса: на ліву та на праву сторону Колірний режим світильників: 2900К, 4000К, 5000К Люстру рекомендуємо встановлювати з додатковими джерелами світла
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.5 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 80 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Мощность, Вт | 25 |
| Розмір монтажної планки | 58 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір упаковки | 107х51х14 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | YG 803 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 2 436 ₴




