Мінімалістичний світильник без плафонів на 6 патронів з цоколем Е27

- В наличии
- Код: AOC14/6
2 105 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний світильник без плафонів, в корпусі метал кольору латунь на 6 патронів з цоколем Е27 Корпус світильника має регулюючий механізм ріжків, що повертаються по осі на 360°, та мають можливість змінювати кут нахилу ріжка вверх та вниз Комплектація без лампочок Лампочки підбираються індивідуально: світлодіодна енергозберігаюча біла матова, або світлодіодна енергозберігаюча скляна прозора
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Длина | 74 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 92х19х15 см |
| Серия | MD 2011 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 74 |
- Цена: 2 105 ₴




