Серія сучасних світильників в корпусі латунь з фурнітурою чорного кольору

-15%
- В наличии
- Код: J1811 LED
3 095 ₴
2 630,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія сучасних підвісних світильників в корпусі метал кольору латунь з декоративними кружечками чорного кольору Світильники доступні в декількох формах корпусу : у формі квадрату/бочки та тарілки
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Длина | 10 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Мощность, Вт | 23 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 15х15х30 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Тип | D |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 40 |
- Цена: 2 630,75 ₴







