Декоративна люстра, що складається з пелюсток-пір’я з тонкого білого акрилу

- Нет в наличии
- Код: AS144/400 WT
3 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Декоративна об’ємна люстра, що складається з пелюсток-пір’я з тонкого білого акрилу Абажур виготовлений зі спеціального, термостійкого акрилу, що легкий в догляді і чудово зберігає свою форму Завдяки білому кольору пелюсток світло в абажурі м’яке та розсіяне Початкова ідея світильника прийшла до нас з Данії
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Высота | 42 |
| Длина | 35 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Термостойкий пластик |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 35х35х37 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 3 395 ₴







