Золота видовжена люстра ABELINA з білими плафонами на 2 джерела світла

- В наличии
- Код: YG8006 GD
3 885 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра у золотому металевому корпусі з 3-ма або 5-ма плафонами на два джерела світла: скляний плафон-куля (білого кольору) з цоколем G9 - 3 або 5 шт металевий плафон у вигляді споту (конусоподібний) з цоколем GU10 - 3 або 5 шт Представляємо серію інтер'єрних освітлювальних приладів ABELINA із складовими подвійними плафонами у формі кулі та конуса. Однією з переваг цих світильників є регуюючий механізм на основі кріплення плафона. Серія ABELINA у золотому кольорі корпусу із білим плафоном (плафонами) містить такі освітлювальні прилади: кругла люстра (на 6 подвійних плафонів, що розміщені по колу корпусу) видовжена люстра (на 3 або 5 подвійних плафонів) бра торшер настільна лампа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 76 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 70 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 40 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серия | YG 8006 GD |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
- Цена: 3 885 ₴



