Сучасна підвісна люстра з серії світильників з флористичних мотивів

- Нет в наличии
- Код: MD6007-600 GD
12 455 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна підвісна люстра, з серії світильників з імітацією флористичних мотивів, в корпусі золотого кольору з підвісними камінчиками краплинами Модель доступна в трьох діаметрах: 60/80/100 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 5.5 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 11 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 95х95х21 см |
| Серия | MD 6007 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 12 455 ₴









