Підвісний світильник Wave shaded з фактурними скляними пластинами на корпусі

- В наличии
- Код: MD2001-1
4 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний підвісний світильник з розкішними, фактурними скляними пластинами, що ніжно огортають корпус
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 43 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 46 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір плафона | 43х17 см |
| Розмір упаковки | 61х20х22 см |
| Серия | MD 2001 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 17 |
- Цена: 4 575 ₴





