Люстра в золотистому корпусі на 4 мініатюрних білих матових плафони

-10%
- В наличии
- Код: YG8014-4 D GD
2 625 ₴
2 362,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Елегантний світильник в горизонтальному золотистому корпусі на 4 мініатюрних білих матових плафони В світильнику на 4 плафони висота регулюється завдяки кабелю (без стійки)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір упаковки | 42х19х19 см |
| Серия | YG 8014 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 2 362,50 ₴






