Бра-годинник в білому кольорі

- Нет в наличии
- Код: WA232 WT
4 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна модель бра-годинника з мінімалістичним дизайном в білому кольорі корпусу Корпус світильника підсвічується по колу приємним теплим світлом Годинник працює від батарейки
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.8 |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Длина | 36 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір упаковки | 49х33х12 см |
| Світлова температура | 2700K |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 30 |
- Цена: 4 575 ₴




