Світильник-кільце в чорному корпусі з чорними пластинами

- Нет в наличии
- Код: D3903 BK GR
8 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішний світильник в чорному кольорі корпусу метал з видовженими чорними пластинами Світильник доступний у формі кільця на 6 або 9 ламп
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 6.3 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір упаковки | 86х86х24 см |
| Серия | D 3903 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 8 345 ₴



