Підвісна люстра в чорному кольорі з янтарними пластинами

-10%
- В наличии
- Код: D3903/6 BK AMBER
8 705 ₴
7 834,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішний світильник в чорному кольорі корпусу метал з видовженими янтарними пластинами Світильник доступний у формі кільця на 6 ламп
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 6.3 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір упаковки | 67х67х24 см |
| Серия | D 3903 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 7 834,50 ₴




