Підвісний світильник в корпусі латунь у формі кола

- В наличии
- Код: AA356-200 M
2 135 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник в корпусі латунь у формі кола з білим матовим плафоном
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 150 см |
| Минимальная высота | 37 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір упаковки | 38х38х35 см |
| Серия | AA 355 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 2 135 ₴





