Підвісна видовжена сучасна люстра з скляними фактурними пластинами

- Нет в наличии
- Код: MD8080 E800-White
9 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна сучасна люстра з скляними фактурними пластинами, що виготовлені за спеціальною технологією Рекомендуємо на площу до 22 м Кв (без додаткових джерел світла)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 15.3 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 14 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 28 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір упаковки | 87х42х20 см |
| Серия | MD8080 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 9 195 ₴






