Стельова люстра в корпусі хром на 6 плафонів

-10%
- В наличии
- Код: AOC6/6 CH+CL
3 375 ₴
3 037,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рекомендуємо на площу до 20 м кВ (без додаткових джерел світла)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 55 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серия | AOC 6 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Треугольник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 3 037,50 ₴




