Підвісні світильники з графітовим напиленням

- В наличии
- Код: AA320-200 GR
1 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників з графітовим напиленням в трьох діаметрах плафону
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 8 |
| Длина | 20 |
| Діаметр плафону | 20 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Графіт |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 103х70х38 см |
| Серия | AA 320 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 625 ₴


