Стельова модель вишуканої серії із декоративними квітами

- Нет в наличии
- Код: C9002
8 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова модель вишуканої серії із декоративними квітками у каркасі золотого кольору Модель доступна у двох діаметрах: 45 см та 60 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4.6 |
| Высота | 30 |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 68х57х31 см |
| Серия | D 9001 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 45 |
- Цена: 8 645 ₴






