Видовжена люстра з ніжними декоративними квітами

- Нет в наличии
- Код: D9001-900L
14 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Погодьтесь, що ця люстра неземна краса! Видовжений каркас золотого кольору із ніжними декоративними квітками на 3 колірних режими освітлення Модель доступна у двох розмірах: 90 см, 115 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 7.5 |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 36 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір упаковки | 132х57х28 см |
| Серия | D 9001 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 35 |
- Цена: 14 945 ₴









