Світильник Leaf у формі видовженого листка

-15%
- В наличии
- Код: WB5048-1300
5 485 ₴
4 662,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник Leaf у видовженій формі композиції, що складається з мініатюрних фактурних листочків Світильник може бути як настінним, так і стельовим варіантом Корпус алюміній золото або сатин
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 11 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 130 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Количество ламп | 10 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 139х42х47 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 4 662,25 ₴








