Підсвічник з камінням з натурального пір’я

- Нет в наличии
- Код: AS140/550 WT
6 215 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна люстра з натурального пір’я, що огортає підсвічник з камінням Модель на 6 ламп в корпусі метал білого кольору
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Высота | 22 |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Пір'я |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір упаковки | 51х51х41 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 55 |
- Цена: 6 215 ₴








