Сучасна люстра з натуральним об'ємним пір’ям

- Нет в наличии
- Код: AS138/500
3 895 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна люстра з натуральним великим пір’ям, що ніжно накладається одне на одне та створює об’ємний абажур Модель на 1 лампу , цоколь Е27 Рекомендуємо світильник для кімнат з додатковими джерелами світла, для додаткового освітлення або невеликих площ
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.8 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Пір'я |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір упаковки | 45х45х13 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 895 ₴








