Лінійна люстра з мініатюрними білосніжними плафонами

- Нет в наличии
- Код: DE14 L/940 GD
7 035 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійна люстра з мініатюрними білосніжними плафонами, що хаотично розмістились на золотистому корпусі люстри Модель на 18 скляних плафонів білого, матового кольору, корпус метал глянцеве золото
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4 |
| Высота | 47 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 18 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір упаковки | 108х44х17 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 7 035 ₴









