Унікальна підвісна люстра з кришталевим камінням

- Нет в наличии
- Код: D3008-L900
19 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Унікальна підвісна люстра, яка заворожує та ніколи не залишиться без уваги Кришталеві камінці створюють дивовижний та неповторний відблиск Є можливість регулювання довжини за допомогою металевих тросів та кабелю Світильник доступний в двох діаметрах у формі кільця, та у видовженій формі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 135 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Серия | D 3008 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 19 825 ₴



