Лінійна підвісна люстра на 9 плафонів-спотів кольору латунь

- В наличии
- Код: MD8021/9 BK+GD
7 675 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна лінійна люстра в скандинавському стилі в корпусі метал чорного кольору з плафонами у вигляді спотів чорного кольору або латунь Люстра доступна у декількох розмірах : на 5, 9 , а також 12 ламп
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3.5 |
| Длина | 123 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 75 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Розмір упаковки | 89х34х19 см |
| Серия | MD 8021 |
| Тип крепежа | 2 металеві троси |
| Цоколь | GU10 |
- Цена: 7 675 ₴







