Стельова люстра у формі кільця білого кольору з прозорими плафонами Bubble

-15%
- В наличии
- Код: H069/5 WT
3 715 ₴
3 157,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мініатюрна стельова люстра у формі кільця в корпусі метал білого кольору з прозорими плафонами Bubble. Плафони різних розмірів хаотично розміщені по діаметру корпусу, це створює враження мильних, повітряних бульбашок. В комплекті лампочки 3 Вт (4000К - нейтральне денне світло).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 43 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 33 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 7 см |
| Розмір упаковки | 49х34х25 см |
| Серия | H 069/5 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 157,75 ₴




