Бра в білому кольорі з регулюючими лінійними ріжками

- Нет в наличии
- Код: WSE11 WT
2 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Унікальна модель бра з регулюючими лінійними ріжками, в яких вмонтований світлодіодний елемент Завдяки поворотному механізму, ріжки можна обертати на 180°, це означає, що світильник забезпечує повний діапазон освітлення на 360°
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 14 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Кількість в коробці (шт) | 20 |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 45х25х16 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WSE 11 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 375 ₴








