Кругла люстра Empire Aqua в срібному корпусі

- Нет в наличии
- Код: MD5011 CH
9 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кругла люстра Empire Aqua в срібному алюмінієвому корпусі. Діаметр люстри - 70 см. Висота люстри регулюється, мінімальна висота оптимально до 45 см. Корпус прикрашають скляні видовжені підвіси довжиною 15 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 45 |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 7 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 14х3 см |
| Серия | MD 5011 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 9 495 ₴





