Підвісний світильник-птах

- В наличии
- Код: AS145/1
3 875 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Органічні та природні форми, що перейняли свій візуальний облік з давньої китайської культури виготовлення паперових журавликів origami Серія представлена з білого птаха у вигляді бра, підвісного світильника та люстри на 3 та 4 птаха Акриловий корпус пташки випромінює м’яке світло теплого колірного режиму 2900 К і передає таємничу красу природи
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Минимальная высота | 80 см |
| Мощность, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | AS 145 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
- Цена: 3 875 ₴




