Стельова люстра-орбіта на 4 плафони (янтарних або графітових)

- В наличии
- Код: 7060/4 WT
1 455 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра-орбіта у двох кольорах корпусу - білий та чорний із графітовими або янтарними плафонами. У нашому асортименті представлено 3 комплектації даної моделі: на 4, 6 та 8 плафонів. Ця люстра підходить для сучасних віталень або спалень, де важливо зберегти мінімалістичний стиль і створити затишне освітлення. А Її невелика висота також робить її ідеальною для приміщень із низькими стелями.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Графітовий |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 28 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 11 см |
| Серия | 7060 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 1 455 ₴






