Унікальний настінний світильник ODEON

- В наличии
- Код: WCO6
2 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра у стильному сучасному дизайні створить у приміщенні загадкову, атмосферну гру світла. Його конструкція складається з чорного металевого елемента з плавними обрисами, який розташований на прозорій скляній пластині з білими переливчастими вкрапленнями. Такий контрастний дизайн виглядає елегантно та додає інтер’єру виразності. Компактні розміри (ширина 20 см, висота 34 см, відступ від стіни 5 см) дозволяють легко інтегрувати світильник у різні простори. Він випромінює нейтральне світло (4000К) потужністю 4 Вт, забезпечуючи м’яке та комфортне освітлення. Бра ідеально підходить для сучасних, мінімалістичних та арт-дизайнів інтер’єрів. Його можна використовувати у вітальні, спальні, передпокої або навіть комерційних приміщеннях, таких як готелі, ресторани та арт-галереї.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 34 |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Мощность, Вт | 4 w |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20 |
- Цена: 2 685 ₴








