Яскравий світильник Восса Multicolor на 7 кольорових плафонів

-20%
- В наличии
- Код: AA225/7
5 065 ₴
4 052 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскравий підвісний світильник із неймовірними скляними подвійними кольоровими плафонами (п'ять кольорів плафонів: прозорий, синій, зелений, червоний, рожевий). Стельова основа і кріплення світильника виконані із металу кольору хром. Серія підвісних світильників Восса Multicolor доступна до замовлення на 5, 7, 9 або 19 плафонів. В комплекті лампочки потужністю 2 Вт (4000К).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 35 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 7 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серия | AA 225 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 4 052 ₴






