Яскрава підвісна видовжена люстра

-15%
- В наличии
- Код: D6607 GD
6 745 ₴
5 733,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильна та яскрава підвісна люстра із вбудованими світлодіодами у золотистому корпусі на 4 плафони-кульки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Высота | 37 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 37 см |
| Мощность, Вт | 54 |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір упаковки | 101х34х13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 8 |
- Цена: 5 733,25 ₴








