Серія ніжних підвісних світильників-метеликів

- В наличии
- Код: CA02/1 GD
2 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія ніжних підвісних світильників-метеликів з прозорими крильцями з акрилу та золотистого корпусy з металу В крильця вбудовані світлодіоди колірним режимом 4000К (денний колір світла) У підвісних світильників кабель декорований золотистими металевими бульбашками, які можна регулювати по всій довжині кабелю
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 130 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | CA 02 GD |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 24 |
- Цена: 2 315 ₴





