Бра в чорному корпусі з прозорим плафоном

- Нет в наличии
- Код: H08BK
1 045 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мініатюрна модель бра в корпусі метал чорного кольору на один унікальний плафон, що виготовлений за спеціальною технологією та створює ефект «сонячних зайчиків» на поверхні
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Длина | 18 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серия | H 08 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Цена: 1 045 ₴



