Люстра в бронзовому корпусі на 3 лампи

- В наличии
- Код: 5005/3 GR
3 965 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніжна серія світильників в корпусі метал золотистого та бронзового кольору з кришталевими елементами В серії представлені: люстра, бра та настільна лампа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Бронзовый |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 3 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Минимальная высота | 33 см |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Серия | 5005 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 3 965 ₴


