Світлодіодна люстра з 8 метеликами в срібному корпусі

-10%
- В наличии
- Код: CA02/8 CH
17 635 ₴
15 871,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна люстра з метеликами у металевому корпусі кольору хром представлена у двох розмірах: на 6 метеликів, діаметр 60 см, потужність 35 Вт на 8 метеликів, діаметр 85 см, потужність 50 Вт
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 85 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | CA 02 CR |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 85 |
- Цена: 15 871,50 ₴






