Елегантна латунна люстра на 4 матових плафони

- В наличии
- Код: J061/4
1 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістична елегантна люстра зі скляними матовими плафонами у формі кулі. Дана модель люстри представлена у 4-х варіантах комплектації, на 4, 6, 9 та 12 плафонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серия | J 061 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Квадрат |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 1 275 ₴




