Стельова люстра в золотому корпусі на 5 плафонів

- Нет в наличии
- Код: M246/5А
1 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус люстри - метал золотого кольору. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 3 та 5 плафонів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Цвет плафона | Матовий |
| Количество ламп | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х5 см |
| Серия | М 246 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 1 295 ₴





