Неймовірна кришталева люстра з срібним обводком h35

- Нет в наличии
- Код: 2802/1 35 CH
5 045 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна кришталева люстра з срібним обводком. Висота корпуса 35 см. Кришталеві підвіси 17 см. Дана модель люстри представлена у трьох розмірах, діаметром: 40, 50, 60 см.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 120 см |
| Минимальная высота | 24 см |
| Мощность, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Світлова температура | 2900K |
| Серия | 2802 CH |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50 |
- Цена: 5 045 ₴




