Неймовірна кришталева люстра з бронзовим обводком h25

-15%
- В наличии
- Код: 2802/1 25 BR
3 815 ₴
3 242,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна кришталева люстра з бронзовим обводком. Висота корпуса 25 см. Кришталеві підвіси 17 см. Дана модель люстри представлена у діаметрі 40 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Бронзовый |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 120 см |
| Минимальная высота | 24 см |
| Мощность, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Світлова температура | 2900K |
| Серия | 2802 BR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 |
- Цена: 3 242,75 ₴





