Неймовірна кришталева люстра з золотим обводком h35

-15%
- В наличии
- Код: 2802/1 35 GD
7 785 ₴
6 617,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна кришталева люстра з золотим обводком. Висота корпуса 35 см. Кришталеві підвіси 17 см. Дана модель люстри представлена у трьох розмірах, діаметром: 40, 50, 60 см.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 35 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 120 см |
| Минимальная высота | 24 см |
| Мощность, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Світлова температура | 2900K |
| Серия | 2802 GD |
| Тип | C |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 6 617,25 ₴






