Неймовірна кришталева квадратна люстра з золотим обводком h35

-15%
- В наличии
- Код: 2805/1 35 GD
5 435 ₴
4 619,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірна кришталева квадратна люстра з золотим обводком. Висота корпуса 35 см. Кришталеві підвіси 17 см. Дана модель люстри представлена у розмірах: 30х30 та 40х40 см.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 120 см |
| Минимальная высота | 24 см |
| Мощность, Вт | 48,5 w |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 15х15 см |
| Розмір упаковки | 37х37х12 см |
| Світлова температура | 3500К |
| Серия | 2802 GD |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 |
- Цена: 4 619,75 ₴






