Бра з класичним тканинним абажуром та чорною екошкірою

- В наличии
- Код: S1449/1 BK
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель бра з класичним тканинним абажуром та еко-шкірою на корпусі у чорному кольорі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Эко-кожа |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 16х13 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Серия | S 1449 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 545 ₴







